Hipnotyzer

Reżyseria:
Piotr Sieklucki
Tekst:
Edward Pasewicz, Wasilij Sigariew

Hipnotyzer

na podstawie dramatu Edwarda Pasewicza i Wasilija Sigariewa

 

Historia pewnej znajomości narkotykowych baronów, Ricardo Fanchiniego  z Pabelm Escobarem. Ricardo Fanchini (Ryszard Kozina) był  polskim biznesman, który stał się międzynarodową naszą marką w przestępczym półświatku, był on najbardziej popularną personą w świecie włoskich, nowojorskich i moskiewskich  karteli mafijnych. Kozina był Polakiem, którego FBI uważało za człowieka z niezwykle rozbudowaną i cenną siecią kontaktów w mafiach na całym świecie.

Przystojny, uprzejmy, inteligentny i wygadany, polski biznesman był synem katowickiej bufetowej i Włocha, któremu zawdzięczał egzotyczną urodę. Fanchini przez lata prowadził najrozmaitsze interesy, od handlowania diamentami przez spirytus, aż po hurtowe ilości narkotyków.  Osobiście znał Pablo Escobara, dla którego przemycał narkotyki z Kolumbii do USA. Utrzymywał też bliskie kontakty z włoską Camorrą i rosyjskimi grupami powiązanymi z córką Borysa Jelcyna.

Spektakl jest rozbudowaną historią o Ryszardzie Kozinie, jego mafijnych powiązaniach z polskimi politykami, znajomością z Pablem Escobrem, wielkim bogactwem i wielą ucieczką przed DEA, FBI i europejskimi śledczymi.

Kup Bilet