Narodowy Bal Polski

Reżyseria:
Piotr Sieklucki
Występują:
Katarzyna Chlebny, Marta Saciuk-Sędzielarz, Aneta Wirzinkiewicz, Piotr Sieklucki, Janusz Marchwiński, Łukasz Błażejewski, Jan Kusek, Tarek Tafesh, Marcin Chatys, Szymon Piotrowski, Mateusz Pytel, Piotr Pasek, Aleksandra Skierka.
Muzyka:
Paweł Harańczyk

W Sylwestra zapraszamy na koncert „Sorry Polsko” oraz na całonocną imprezę klubową w „Sercu”!

W rytm polskiej muzyki rockowej, w smak polskiej wódki i zakąski zapraszamy na niezwykłą noc organizowaną przez Teatr Nowy Proxima oraz Klub Serce.

Bilety: 150 zł obejmują:

  • Wstęp na koncert do teatru
  • Wstęp do klubu na całonocną zabawę przy polskiej muzyce
  • Kieliszek wódki i przekąski
  • Bar osobno płatny

Sorry Polsko 

 

Brawurowy koncert polskich piosenek od „Szarych Szeregów” aż po „Sorry Polsko” Marii Peszek w wykonaniu artystów związanych z Teatrem Nowym. Odważny i drapieżny muzyczny spektakl powstał z myślą o obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W koncercie usłyszymy piosenki doskonale znane w chwytającej za gardło interpretacji;  od patriotycznych żołnierskich pieśni sprzed 100 lat aż  do współczesnych artystów polskiej estrady m.in  Kazik Staszewski, Kora, Gintrowski, Closterkeller, Maria Peszek.  Nowe wykonania i brzmienia piosenek m.in  „Szarej piechoty”, „Ballady o Janku Wiśniewskim”, „Czarne Słońca”, „Arahję”, „Polska”, „Władza”, „Ukochany kraj”, „Budujemy nową Polskę”, „Naszą klasę” czy  „Czerwone maki na Monte Cassino” układają się w historyczną opowieść losów Polski od 1918 roku.