Gazeta Wyborcza poleca Sylwestra

Jak dobrze zakończyć Stary Rok? NARODOWY BAL POLSKI Polski sylwester, z polską muzyką, z polskimi trunkami i zakąskami. Teatr Nowy Proxima pożegna Stary Rok na Narodowym Balu Polskim przy Krakowskiej 41. Pierwszym punktem Balu będzie koncert polskich piosenek “Sorry Polsko”. Odważny spektakl powstał z myślą o przypadającym w przyszłym roku 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości. […]

Jak dobrze zakończyć Stary Rok?

NARODOWY BAL POLSKI

Polski sylwester, z polską muzyką, z polskimi trunkami i zakąskami. Teatr Nowy Proxima pożegna Stary Rok na Narodowym Balu Polskim przy Krakowskiej 41.

Pierwszym punktem Balu będzie koncert polskich piosenek “Sorry Polsko”. Odważny spektakl powstał z myślą o przypadającym w przyszłym roku 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości. Artyści Teatru Nowego Proxima śpiewają w nim zarówno patriotyczne żołnierskie pieśni, jak i współczesne polskie utwory. Wszystkie układają się w historyczną opowieść o losach Polski od 1918 roku. W repertuarze m.in. “Szara piechota”, “Ballada o Janku Wiśniewskim”, “Czarne słońca”, ,,Arahja”, “Polska” i “Nasza klasa”.

Po koncercie całonocna impreza klubowa w rytmach polskiej muzyki w klubie Serce. Rzecz jasna, nie zabraknie poczęstunku i “wódeczki” dyrektora Piotra Siekluckiego.

-> Narodowy Bal Polski 31 grudnia (niedziela) o godz. 20 w Teatrze Nowym Proxima (Krakowska 41). Bilety w cenie 150 zł do nabycia na stronie teatrnowy.com.pl.