Tak Brzmi Miasto

Jak, gdzie, czego i z kim się uczyć, żeby być lepszym muzykiem, songwriterem, lepiej grać w zespole i lepiej radzić sobie na rynku muzycznym?
 
2 DNI WYPEŁNIONE WARSZTATAMI, WYKŁADAMI I KONCERTAMI
 
Konferencja i festiwal nowej branży muzycznej Tak Brzmi Miasto, która odbędzie się 17-18 listopada w Krakowie pod hasłem “edukacja”, to 2 dni wypełnione praktycznymi warsztatami, wykładami, panelami dyskusyjnymi i koncertami. Wydarzenie przeznaczone jest tak dla muzyków formalnie wykształconych, jak i muzycznych samouków.
 
ZNANI MUZYCY, MENADŻEROWIE I EDUKATORZY
 
Udział potwierdziły takie nazwiska, jak m.in. Leszek Biolik, Krzysztof Trebunia-Tutka, Magdalena Sobczak-Kotnarowska (Kapela ze Wsi Warszawa), Spisek 1 (EABS, Paulina Przybysz), Wojtek Urbański (Rysy), Steve Nash, Erik Nielsen (Elton John Rocket Music) czy Joe Hubbard (Gary Numan, George Benson).
 
Oprócz tego, menadżerowie, edukatorzy, znani muzycy i przedstawiciele szkół i akademii muzycznych z całego świata poprowadzą warsztaty i wykłady m.in. z finansowania działalności zespołu za granicą, aplikowania na zagraniczne uczelnie, przedsiębiorczości w muzyce, songwritingu, obecności muzyków w sieci, nowoczesnej produkcji muzycznej oraz najnowszych metod jak ćwiczyć na instrumencie.
 
WARSZTATY DLA RODZICÓW I DZIECI
 
Wiemy, że dobra edukacja muzyczna zaczyna się bardzo wcześnie. Dlatego z dobrodziejstw konferencji będą mogli skorzystać nie tylko muzycy, ale i rodzice. Warsztaty dla maluchów poprowadzi m.in. Anna Weber, autorka innowacyjnej metody edukacyjnej i bloga Pomelody.
 
KONCERTOWY SHOWCASE
 
Konferencji towarzyszył będzie koncertowy showcase, na którym zaprezentujemy naszym gościom i delegatom z całego świata młode, obiecujące zespoły. W tym roku będą to m.in. Rycerzyki, Besides, Hyper Son, Transmission Zero oraz Edyta Górecka.
 
Konferencja jest wydarzeniem non-profit i współfinansowana jest ze środków Gminy Miejskiej Kraków oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 
www.takbrzmimiasto.pl
 
karnety na wydarzenie dostępne tutaj: http://takbrzmimiasto.pl/store/