Sylwester

Reżyseria:
Piotr Sieklucki
Występują:
Katarzyna Chlebny, Marta Saciuk-Sędzielarz, Aneta Wirzinkiewicz, Piotr Sieklucki, Janusz Marchwiński, Łukasz Błażejewski, Jan Kusek, Tarek Tafesh, Marcin Chatys, Szymon Piotrowski, Mateusz Pytel, Piotr Pasek, Aleksandra Skierka.
Muzyka:
Paweł Harańczyk

W Sylwestra zapraszamy na koncert „Sorry Polsko” oraz na całonocną imprezę klubową w “Sercu”!

W rytm polskiej muzyki rockowej, w smak polskiej wódki i zakąski zapraszamy na niezwykłą noc organizowaną przez Teatr Nowy Proxima oraz Klub Serce.

Zapraszamy na całonocny bal w teatrze:
wielki koncert “Sorry Polsko” (12 artystów)
szampan z aktorami
impreza klubowa do rana (Klub Serce)
DJ w rytm największych polskich przebojów
przekąski w cenie
dwa zaopatrzone we wszystko bary*

🔥JEDYNE 150zł🔥

START: 20:00

*Bar osobno płatny


Sorry Polsko 

 

Brawurowy koncert polskich piosenek od „Szarych Szeregów” aż po „Sorry Polsko” Marii Peszek w wykonaniu artystów związanych z Teatrem Nowym. Odważny i drapieżny muzyczny spektakl powstał z myślą o obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W koncercie usłyszymy piosenki doskonale znane w chwytającej za gardło interpretacji;  od patriotycznych żołnierskich pieśni sprzed 100 lat aż  do współczesnych artystów polskiej estrady m.in  Kazik Staszewski, Kora, Gintrowski, Closterkeller, Maria Peszek.  Nowe wykonania i brzmienia piosenek m.in  „Szarej piechoty”, „Ballady o Janku Wiśniewskim”, „Czarne Słońca”, „Arahję”, „Polska”, „Władza”, „Ukochany kraj”, „Budujemy nową Polskę”, „Naszą klasę” czy  „Czerwone maki na Monte Cassino” układają się w historyczną opowieść losów Polski od 1918 roku.

Kup Bilet